Chcę jeszcze raz powiedzieć: „Nie wziąłem udziału w zajęciach z kręgu społecznego, więc nie mam pojęcia, czy jest to zbędne. Popieram klasę, ponieważ nie słyszałem o niej nic dobrego.

Badboy lifestyle przydaje się na co dzień

jak uwieść kobietę

Być może słyszałeś, że ludzie są stworzeniami przyzwyczajonymi? Mówię uczniom, że są 3 rzeczy, które muszą się uczyć, aby odnieść sukces w życiu, a jedną z nich jest wpływ. Po co wpływać? Decyzje podejmujemy każdego dnia i istnieje wiele czynników wpływających na to, co i jak podejmujemy nasze decyzje. Ludzie z natury lubią oszczędzać energię, a tym samym lubią polegać na skrótach. Ponieważ jesteśmy przyzwyczajeniami, zauważysz, że w sytuacjach grupowych role i wzorce niewiele się zmieniają w krótkim okresie (więcej na ten temat później). Jest to odmienne od zimnego podejścia, w którym możemy przejść od zera do bohatera (rzucając to, bo mi się nie podoba, bo myślę, że jesteśmy zerami) w ciągu kilku minut. Gry Social Circle poruszają się znacznie wolniej.

Czym jest badboy lifestyle?

Jedną z interesujących rzeczy w grze w kręgu społecznościowym jest to, że w kręgu będą mini-koła (wraz z powiększaniem się ogólnej grupy, staje się to coraz bardziej wyraźne). Ponieważ grupy mogą być bardzo dynamiczne (szczególnie w klubie i wyjeżdżać na weekend / wakacje), polegamy na skrótach, aby ocenić wartość ludzi. Badboy lifestyle przydaje się każdego dnia. Jednym z najbardziej skutecznych skrótów, jakie możemy zastosować, jest ocenianie ludzi pod względem tego, kim są ich przyjaciele. Być może słyszałeś stare powiedzenie: pokaż mi, kim są twoi przyjaciele, a ja ci pokażę, kim jesteś. Nawiasem mówiąc, koncepcja ta jest tak dobrze udokumentowana, że ​​jednym z kluczowych elementów rehabilitacji uzależnień od narkotyków i alkoholu jest zerwanie więzi z byłymi rówieśnikami. Jest to również powód, dla którego psychiki pytają rodziców, kiedy dziecko ma problemy z zachowaniem w domu, o grupie rówieśniczej dziecka.

Ta dynamika działa dwukierunkowo. Jeśli wprowadzisz fajnych ludzi o wysokiej wartości do grupy społecznej, odziedziczą one twoją wartość (to karmi naszą pierwszą wiedzę na temat przedstawień, a także wyjaśnia, dlaczego w zimnym podejściu tak ważne jest odwrócenie się i całkowite zmierzenie się ze skrzydłem, gdy wchodzi do grupy Ponadto wyjaśnia, dlaczego jeśli twoje skrzydło ma się źle i wchodzisz do niego, odziedziczysz jego brak wartości lub odwrotnie, jeśli on go zabije, masz rozmiary równie fajne. Ponadto zyskasz wartość dodając wartość do grupy. Jeśli jednak wprowadzisz niechętne osoby o niskiej wartości, tymczasowo odziedziczą one twoją wartość, ale gdy zostaną odkryte, że mają niską wartość, twoja wartość również zostanie trafiona.

Pewność siebie, a uwodzenie kobiet

To z kolei działa również w drugą stronę. Jeśli osoba o wysokiej wartości wprowadzi cię do grupy, odziedziczysz jej wartość, ale jeśli spierdolisz, w rzeczywistości obniżysz ich wartość. Uświadomiłem sobie to wszystko ostatnio w oparciu o osobiste doświadczenia (nie obniżenie wartości, ale to, co sprawiło, że wymyśliłem tę koncepcję. Nawiasem mówiąc, wierzę w sytuację społeczną podobną do gry w szachy, każdy ruch na planszy można wytłumaczyć na podstawie taktyki / strategie i psychologia leżąca u ich podstaw, ale niestety dygresję). Mój przyjaciel wyprowadził mnie ze swojego kręgu towarzyskiego i rozmawialiśmy o grze. Jest jak nadprzyrodzony, a ja planuję przeprowadzić z nim wywiad i inne naturalne artykuły dotyczące artykułów w przyszłości. Powiedział mi, że idźcie powoli z dziewczynami tutaj (prawdopodobnie dlatego, że jestem super energiczny i to jest ustalony krąg społeczny, który przeszedł przez wiele razem. Osobno uwielbiam kolumbijskie kobiety. To one wiedzą, jak ważny jest badboy lifestyle. I nie tylko dlatego, że są tak gangsta, że oni wybiorą ci kieszeń, podczas gdy ty je pieprzysz, ale znowu zaczynam dygresję Idę oczywiście, że mnie znasz, a on idzie Wiem. Ufam ci. Nie przyprowadziłbym cię z powrotem (bo nie było mnie przez kilka ostatnich lata nauki pickupa), gdybym cię nie kochał. Pozwólcie, że zwrócę też uwagę, że przez to, że przynoszą wam i wnosząc wartość dla grupy, to faktycznie podnosi ich wartość.

Ciesz się życiem jako badboy!

Teraz, kiedy psychologicznie porozmawiamy o kilku taktykach. Zanim przejdziemy do tego, chciałbym tylko zwrócić uwagę na ogromne zastrzeżenie. W wielu grach towarzyskich chodzi o bezwzględność. Nie jestem tutaj, aby osądzać, że mówię tylko, aby zachować ostrożność, idąc po ciemnej ścieżce. Nie sprzedawaj swojej duszy przyjaciołom o wyższej wartości tylko dlatego, że przyjaciel z dzieciństwa ma niską wartość. Nie podejmuj każdej decyzji w sytuacji społecznej na podstawie wartości. Ludzie, którzy to robią, nazywani są socjopatami i chociaż ta mentalność ma pewne zalety, bądź ostrożny, ponieważ sprzedajesz swoją duszę ciemnej stronie. Głównym powodem bezwzględności jest to, że czas jest zasobem skończonym, a odpowiednie zarządzanie zasobami (w kręgu społecznym) wymaga czasu. Gra w kręgu towarzyskim jest grą powolną (nie jestem pewien, czy dostałem ją od Brada P, czy nie, ale jest to możliwe). W kręgu towarzyskim powolne i stałe wygrywa wyścig, ponieważ grasz w zamkniętej puli.

Pierwszą taktyką jest to, co nazywam kim, gdzie i dlaczego? Mam wielu przyjaciół o różnych zainteresowaniach. Nie przedstawiam kolumbijskiego klubowicza milionerowi z Goldman Sachs. Dowiedz się, kto bierze udział w wydarzeniu towarzyskim