Dlaczego masz problem w rozmowach z ładnymi dziewczynami?

PYT: Dlaczego mam problem w rozmowach z ładnymi dziewczynami?

ODP: Problem w rozmowach z ładnymi dziewczynami jest skutkiem tego, że siebie nie postrzegasz jako wyjątkowego i atrakcyjnego. Oceniasz je wyżej od siebie.

Powiedzmy, że w hipotetycznej skali 1-10, siebie oceniasz na 6, a dziewczyny, z którymi masz problem na 7, 8, 9 i 10. Uważasz, że w skali atrakcyjności są od Ciebie wyżej. I właśnie z tego powodu masz hamulec, opór, nieśmiałość i problem.

Ponieważ (w Twojej głowie) są od Ciebie lepsze, to oczywiste jest, że nie masz im niczego do zaoferowania. Jesteś przekonany o tym, że taki jaki jesteś, nie wystarczysz. Dlatego szukasz sposobów, by zyskać na tej skali punktów. Jeden uzupełnia je pieniędzmi, inny mięśniami, kolejny sławą, a ostatni technikami uwodzenia.

Zastanów się, dlaczego z tymi 1-5 nie masz problemu? Bo w Twojej głowie są mniej atrakcyjne, niż Ty. Nie musisz kombinować jak podnieść sobie atrakcyjność, bo nie odczuwasz przy nich żadnego braku, który pojawia się przy tych ładnych.

To, czego nie widzisz, to fakt, że Ty nigdy, nawet przez jedną sekundę nie byłeś 6. Od urodzenia byłeś 10. Masz w sobie wrodzone piękno, doskonałość, wyjątkowość i nieograniczony potencjał. Jednak nieświadomie pozwoliłeś innym wmówić sobie, że brakuje Ci tego i tamtego. Dlatego aktualnie nie widzisz tej doskonałości (choć ona wciąż tam jest, była i zawsze będzie). Próbujesz zapełnić ją czymś innym (ciało, sukces, kariera, prestiż, fura, skóra i komóra), ale to zapełnianie jest próżne, bo brak faktycznie nie istnieje. Wymyśliłeś go sobie.

Ten brak jest tylko myślą.

Na skutek snu, który bierzesz za prawdziwy, gdy widzisz taką dziewczynę, wierzysz że to nie Twoja liga, za wysokie progi, nie masz jej nic do zaoferowania i Cię wyśmieje. Co więcej, szukasz w kobietach drugiej połówki, która Cię pokocha.

To myśli to sen. Czas się w końcu z niego wybudzić.. i nikt nie zrobi tego za Ciebie. Ja mogę opowiadać dniami i nocami o śnie i tym jak jest, gdy już się z niego obudzisz. Jednak nie zrobię tego za Ciebie, bo sen, w którym żyjesz, jest skutkiem Twojej decyzji. To Ty go utrzymujesz ‚przy życiu’ i tylko Ty możesz wyciągnąć wtyczkę zasilania.

źródło: https://www.facebook.com/OretyOfficial/

Dodaj komentarz

avatar

* Checkbox GDPR is required

*

Zgadzam się

  Subscribe  
Powiadom o