Koniec roku i początek nowego to zwykle festiwal prezentów. Wszystko pięknie, ale skąd czerpać inspiracje i fundusze na wielkie gesty? Cóż, wielkie gesty wymagają często bardzo małych środków. Na okazje takie jak Dzień Kobiet warto zostawić sobie wyjątkowe pomysły, które nie wymagają wielu pieniędzy, a Twojego czasu. Poznaj nasze rady, jak zaskoczyć dziewczynę w dniu jej święta!

Jaki prezent dla dziewczyny, żeby miała mnie za najlepszego faceta na świecie?

To chyba jasne, że oryginalny? Niektórzy myślą, że bukiet róż załatwi sprawę. To prawda, że ogromny bukiet kwiatów jest piękny i ma swoją cenę, ale nie oznacza, że tylko to się sprawdzi. Tutaj bardzo dużą rolę odgrywa to, jak dobrze znasz swoją ukochaną. Może marzyła o spacerze w świetle księżyca? Może chciała dostać wyjątkową kartkę? Taki drobny gest, dodatek do pudełka czekoladek zdziała więcej, niż najbardziej wyszukany prezent, ale dany bez uczucia. Twoja dziewczyna będzie miała Cię za najlepszego faceta na świecie zawsze, kiedy pokażesz jej, że jest dla Ciebie absolutnie wyjątkowa.

Gadżet erotyczny na Dzień Kobiet, czy to wypada?

Czasy, kiedy gadżety erotyczne były wulgarne i tandetne dawno minęły. To znaczy, jeśli lubisz ten dawny styl, to znajdziesz je bez trudu. Natomiast nowoczesne zabawki erotyczne są przede wszystkim estetyczne, dyskretne i dają mnóstwo przyjemności, pod warunkiem, że są dobre. Przed złymi wyborami wśród akcesoriów dla dorosłych z pewnością ochronią Cię recenzje gadżetów erotycznych, natomiast taki pomysł na prezent może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. A jeśli gadżet erotyczny, to jaki?

  • Panie lubią masaż stref erogennych, stąd wszelkiego rodzaju motylki do łechtaczki sprawdzą się bezbłędnie.
  • Masaż będzie atrakcyjniejszy, kiedy użyjesz erotycznych kosmetyków, na przykład świecy do masażu, która po rozpaleniu zamienia się w balsam!
  • Niesamowite działanie mają również subtelne akcesoria do krępowania, jak maska na oczy, czy eleganckie kajdanki.
  • Nie ma nic piękniejszego, niż bielizna erotyczna. To właściwie prezent dla obu stron.
gadżety erotyczne wibrator

Gadżety erotyczne mogą wywołać pozytywne zaskoczenie o wiele bardziej, niż inne prezenty. Zwłaszcza że wykorzystacie je potem wspólnie. Niewiele jest typowo kobiecych gadżetów, które spodobają się również mężczyznom. 😉

Dzień Kobiet: zabierz ją do kina

Nie mówcie nam tylko, że to oklepany pomysł! W ten dzień pozwól jej wybrać film, na który w każdy inny dzień siłą nie dałbyś się zaciągnąć. Czy to nie oznaka najwyższego uznania i miłości? Zabierz ją do kina, poczujcie się, jakby nie istniała codzienność. Przedłużajcie wspólny wieczór bez końca. Nieważne, że na 2 dzień czeka praca i obowiązki. Czasami trzeba oddać się błogości, a kino jest sposobem, który może i jest trochę oklepany, ale zwykle się sprawdza. Potem macie okazję do rozmowy, pójścia na drinka lub dobre jedzenie. Zdziwicie się, jak inna jest rozmowa po takim relaksie, kiedy nie myśli się o codzienności.

Dzień Kobiet: zagadaj do kobiety, która Ci się podoba

Dzień Kobiet to świetna okazja dla każdego mężczyzny, bo pod przykryciem uprzejmości, zwrócić na siebie uwagę kobiety, która od dłuższego czasu nam się podoba. Mogą to być krótkie życzenia na Facebooku. Czekoladki podrzucone na biurko w pracy, koniecznie z karteczką, że to od Ciebie.

8 marca to dzień, w którym wiosna zbliża się wielkimi krokami. Pozwól, by w Twoim sercu wiosna pojawiła się wcześniej! Miłość trzeba okazywać zawsze, a dla Twojej ukochanej liczy się pamięć i miłość, ale nie tylko. Bo ważne jest także Twoje szczęście. Szczęście dlatego, że jesteście razem.