Dla wielu ludzi zaufanie pozostaje dla nich całkowitą tajemnicą przez całe życie. Jak być bardziej pewnym siebie? To pytanie jest bardzo częste.

Nigdy tak naprawdę nie rozumieją, jak być pewnym siebie wobec kobiet, które uważają za atrakcyjne, przez co negatywnie wpływa na ich interakcje i relacje z kobietami przez całe życie.

Jak być bardziej pewnym siebie w rozmowie z kobietami?

Tak więc, jeśli do tej pory zaufanie było dla ciebie tajemnicą, to już nie będzie.

Wyjaśnię, czym jest pewność siebie, jak mężczyzna może być pewny siebie wobec kobiet oraz błąd, który popełniają niektórzy faceci, co powoduje, że tracą one coraz więcej pewności siebie wobec kobiet, gdy przechodzą przez życie. Jak być bardziej pewnym siebie w rozmowie z kobietami? Warto przestrzegać paru zasad.

Czym jest zaufanie?
Co przychodzi ci na myśl, gdy słyszysz słowo „zaufanie”?Co to jest?Może nie dla ciebie, ale dla innych mężczyzn będą mówić: „Ty albo to masz, albo nie” albo „to jest to, czego tak naprawdę nie możesz wyjaśnić. To rodzaj uczucia, nie można tego wyrazić słowami ”i tak dalej.

Jednak na szczęście ci ludzie się mylą.Definicja zaufania jest krystalicznie czysta.

Rzecz w tym, że istnieje wiele różnych definicji pewności, jeśli spojrzysz na nie w słowniku, ale możesz wszystko sprowadzić do jednej prostej definicji.

Jak być bardziej pewny siebie

Wiara w siebie i swoje umiejętności.Teraz wiara w siebie, część pewności siebie, jest dość łatwa do zrozumienia.Masz pewność siebie, ponieważ wierzysz w siebie.A co z umiejętnościami? Wiele osób głowi się jak być bardziej pewny siebie.

Jakie umiejętności potrzebujesz, aby być pewnym siebie wobec kobiet?

Aby być całkowicie pewnym siebie z atrakcyjną kobietą od początku do końca, musisz mieć umiejętność:

Rozpocznij rozmowy. Jak być bardziej pewny siebie
Kontynuuj rozmowy i spraw, by były interesujące.
Przyciągaj ją, kiedy do niej mówisz.
Wejdź po buziaka.
Uzyskaj numer telefonu
Ustaw datę.
Zainicjuj seks.
Rozpocznij związek.
Trzymaj związek razem.
Utrzymuj iskrę seksualną przy życiu między tobą a nią.
Pozostańcie w miłości do życia.
Dla niektórych facetów, jeśli zobaczą taką metę na początku, mogą czuć się nieco przytłoczeni i czuć, że jest to zbyt trudne.

Jeszcze innym sposobem na to spojrzeć, gdy zdasz pewne wyzwania, aby przejść do następnego poziomu w grze wideo.

Jeśli jesteś pewny siebie podczas grania w gry wideo, zazwyczaj masz zamiar przejść poziomy i dobrze się bawić. Jak być bardziej pewny siebie?

Jeśli jednak ktoś nie byłby dobry w graniu w gry wideo i ciągle ginął w grze, prawdopodobnie uznałby to za zbyt trudne.

W rzeczywistości gra nie jest zbyt trudna.

Musisz po prostu wiedzieć, co robisz, a następnie to zrobić.Innym przykładem jest sytuacja, w której mężczyzna przygotowuje przepis na smaczny posiłek.Jeśli nigdy wcześniej go nie gotował i patrzy na składniki, może się to wydawać trudne.W grę wchodzi wiele składników i kilka kroków, ale jeśli podąży za nimi i połączy składniki, rezultatem będzie smaczny posiłek, którym będzie mógł się delektować.

To nie jest zbyt trudne; to tylko kwestia wiedzieć, co robić, a następnie to robić.Kontynuując przykład z przepisu / gotowania i rozmawiając o zaufaniu z kobietami teraz…

Jak zwiększyć pewność siebie?

Jak mężczyzna może budować zaufanie do kobiet?
Jakie są składniki i co musi zrobić, aby dojść do momentu, w którym będzie mógł zjeść smaczny posiłek?Chodzi o to, że niektórzy mężczyźni są świadomi, jak robić pewne rzeczy po drodze z kobietą.Na przykład: Mężczyzna może mieć 8 na 10 poziomów pewności, jeśli chodzi o rozpoczęcie rozmów z kobietami, ale 3 na 10, jeśli chodzi o prowadzenie rozmów i utrzymywanie ich interesujących.Aby więc mógł czuć się pewnie w rozmowach z kobietami, będzie musiał naprawić ten konkretny obszar.

Kiedy poprawi swoją zdolność prowadzenia rozmów i sprawi, że będą interesujące podczas rozmowy z kobietami, i zrobi to, to przejdzie z 3 na 10 do pewności, może do 8 na 10, a może nawet na 10 na 10, ponieważ naprawdę to zrozumie.Jednak przepis nie jest kompletny, wystarczy rozmawiać z kobietami.Na przykład niektórym facetom nie przeszkadza rozmawianie z kobietami i prowadzenie rozmów.

Następnie, jeśli chodzi o wykonanie ruchu (np. Wprowadzenie się w celu pocałunku lub prośby o numer telefonu), właśnie tam utkną.Tak więc, jeśli facet nie ma takiego zaufania, jakiego pragnie z kobietami, najpierw musi zidentyfikować obszary, w których brakuje mu umiejętności.Następnie musi po prostu ulepszyć te obszary, wchodzić w interakcje z kobietami, przekonać się, że teraz może to zrobić, a następnie zwiększy wiarę w swoje umiejętności.

Zwiększona wiara w jego umiejętności oznacza większe zaufanie.Jeśli pamiętasz definicję zaufania, chodzi o wiarę w siebie i swoje umiejętności.Aby wierzyć w siebie i swoje umiejętności związane z kobietami, musisz umieć radzić sobie z różnymi składnikami związanymi z przyciąganiem, podnoszeniem i utrzymywaniem relacji z kobietą.

Jeśli mężczyzna jest pewny siebie we wszystkich tych obszarach, będzie naprawdę pewny siebie wobec kobiet.