W Polsce są naprawdę 3 różne miejsca. Pierwszy to bary, które są w różnych smakach (nurkowanie, sport, motyw itp.), Drugi to Lounge, to rodzaj hybrydowego baru / klubu z dużą ilością kanap. Nie wyróżniają się one tak bardzo, z wyjątkiem jakości tłumu (która z kolei określa, jak trudno jest wejść). Potem mamy kluby, kluby (przynajmniej w Nowym Jorku i Miami) w różnych kształtach, kolorach (nie wiem, czy to brzmiało dobrze, lol) i rozmiarach. Wpisując typy dziewcząt, które chcesz, z kolei wprowadzisz typy klubów, do których chcesz się udać.

Pewność siebie a relacje z kobietami

sztuka uwodzenia

Jedną z najważniejszych rzeczy do zrozumienia podczas klubowania jest kilka czynników, które wpłyną na twoje doznania klubowe. Najważniejszym z nich jest rodzaj muzyki. Muzyka zdeterminuje tłum. Klub, który gra podziemny hip hop, nie będzie miał w sobie tych samych ludzi, co klub, który gra muzykę house i robi po godzinach. Ponieważ muzyka determinuje ludzi, określa narkotyki. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​używanie narkotyków jest powszechne w klubach. W barach ludzie mogą pić i robić ciosy, w klubach ludzie robią wszystko, od palenia trawki (w klubie) po przedawkowanie GHB (znowu w klubie i dość przerażający widok, jeszcze gorzej, jest to tak powszechne miejsce że jestem na to znieczulony. To prawie tak, jakby zobaczyć bezdomnego i jego prośbę o pieniądze, nie jestem w najmniejszym stopniu rozłożony. Wydaje mi się, że dorastanie w Nowym Jorku ci to robi, ale dygresję).

Doświadczenie, a podrywanie kobiet

Drugim czynnikiem, który wpłynie na doświadczenie, jest wielkość klubu. Rzadko widziałem mega kluby (mówię jednocześnie między 500 a 3000 osób na miejscu), które grają cokolwiek innego niż muzykę house (było kilka, które grały w hip hopie, ale te zostały zamknięte z powodu przemocy … szokujące ). Wyjątkiem jest sala Webster w Nowym Jorku, ponieważ ma różne pokoje z różnymi rodzajami muzyki.

Następnym czynnikiem jest lokalizacja. Znów nie jestem pewien, jak to wszystko wytrzymuje poza Nowym Jorkiem lub Miami (ta muzyka przenosi tłum z Vegas do La Orleanu, ale mówię o innych czynnikach). Lokalizacja to naprawdę wielka sprawa, ponieważ niektóre obszary nie są tak ładne jak inne. Na przykład miejsca w centrum Miami są wręcz przerażające. Z drugiej strony Southbeach to zupełnie inna historia z innym rodzajem tłumu. Upewnij się więc, że to zrozumiałeś, ponieważ logistyka jest ogromnym elementem.

Miejsca, gdzie przydaje się pewność siebie

Jakie są kluby i dziewczyny, które tam znajdziemy? Pierwszy to klub hip-hopowy. Rodzaje dziewcząt, które znajdziesz, zależą od tego, czy jest to podziemny hip hop (pomyśl o ryde lub zgiń suki dla każdego, kto zna Jaya Z), czy komercyjny hip hop (pomyśl o białych dzieciach, które chcą tańczyć do hip hopu. przynieś także indyjskie dzieciaki, które uważają się za gangstów i niedoszłych białych chłopców, którzy nie są wystarczająco twardi, aby rzucać się w prawdziwych klubach hip hopowych, ale są wystarczająco twardi, aby zdominować cały biały klub). W przypadku walk ludzie zostaną dźgnięci lub postrzeleni. Jest to w rzeczywistości dość powszechne (pomyśl Plexico Burress w Dzielnicach Łacińskich). Jest też napar z latynoskich dzieciaków w podziemnych, ponieważ wiele z nich gra regatone (sp, ale nie dbam o to, by sprawdzić poprawną pisownię, muzyka jest ohydna) / salsa / beza / bachetta / samba / insert Styl muzyki latynoskiej tutaj.

Następny jest twoim klubem celebrytów. To miejsca, w których nawet kupowanie butelek Cię nie wpuszcza. Musisz po prostu znaleźć się na liście. Dobrym przykładem w Nowym Jorku byłby Bungalow 8 lub Tenjune, kiedy po raz pierwszy został otwarty, a teraz Butter (klub Puffys) w poniedziałkowe wieczory. Kupowanie butelek nie działa po prostu dlatego, że nie potrzebują twoich pieniędzy kosztem osłabienia czystości tłumu. W tych miejscach będziesz potrzebować GORĄCYCH dziewczyn, poznać kogoś lub być gwiazdą. Znajdziesz tutaj wiele modeli, celebrytów z listy a (b) (myślę, że Nicole Richie i Eli Manning) i wiele osób robiących ciosy wysokiej jakości.

Demoniczna pewność siebie i podrywanie

Masz ukrytą wartość po prostu jako możliwość wejścia. Większość ludzi, którym udało się wejść, prawdopodobnie się nie zbliża i jest to bardzo społeczny krąg. Kluby mają również bardzo krótką żywotność (Bungalow 8 jest godnym uwagi wyjątkiem). Zaczynają jako super elitarne kluby, a następnie stają się listą po kilku miesiącach zwykli ludzie mogą zacząć się kupować, kupując 5 butelek +. Wynika to z otwarcia nowej super elity miejsca i utraty klubu z przychodów z gwiazd, a przez to zmuszenia go do mniejszego wyboru. Ogólnie rzecz biorąc, NYC, Miami, Vegas (i jestem pewien, że LA nie mam tam dużego doświadczenia w klubie), każdy z nich ma „jedną imprezę” na wieczór i jest w innym klubie każdej nocy. W Nowym Jorku poniedziałek to masło, wtorek to markiza, środa to 1 dąb itp. Jest to cykl, który prawie ciągle się powtarza, gdy stare kluby upadają i rodzą się nowe kluby. Znajdziesz wiele modeli i fashionitas. Spodziewaj się, że będą cię monitorować na temat takich rzeczy, jak miejsce w domu Hamptons, jaki samochód jeździsz itp. To bardzo status i pieniądze