Oto niektóre problemy, które często nękają początkującego i mogą naprawdę powstrzymać kogoś, jeśli nie zostaną rozwiązane. Sam cierpiałem z tego powodu, a kiedy sobie z nimi poradziłem, poczułem, że moja gra osiągnęła zupełnie nowy poziom i miałem dużo więcej radości, wychodząc i ćwicząc.

Szybkie sposoby na zwiększenie pewności siebie

czym jest rozwój osobisty

1. RELAX!
Jeśli sprawiasz, że spotykanie się z kobietami jest tak ważne, że masz wrażenie, że każda interakcja to Super Bowl, to dokładnie tak będzie się czuć każda z nich. Już po kilku tygodniach wychodzenia z tego rodzaju presją podążania za tobą będzie tylko kwestią czasu, zanim przestaniesz cieszyć się wyjściem. Wtedy zostaniesz wypalony, nieszczęśliwy i poczujesz, że coś jest z tobą nie tak.

„Dlaczego tego się nie uczę? Dlaczego to takie trudne? Może po prostu nie jestem w tym dobry. Może muszę iść do domu i czytać książki przez sześć godzin dziennie zamiast pięciu godzin dziennie”. To jest niedorzeczne! Więcej informacji nie rozwiąże tego problemu. To, co musisz zrobić, to ponownie skoncentrować swój umysł.

Pewność siebie to podstawa

jak zbudować pewność siebie

Wyjdź z konkretnymi celami na tydzień. (Przykład: „Wychodzę na następne dwa tygodnie i użyję podejścia X, przejścia X, historii X, zimnego czytania X i spróbuję nawiązać prywatną rozmowę z co najmniej jedną kobietą z każdej grupy i będę postaraj się odbić przynajmniej jedną kobietę po klubie i pogódź się z nią. Jeśli zrobię większość z tych rzeczy, będę wiedział, że udało mi się tego wieczoru. ”)

Ustalając takie cele, masz mierzalne, osiągalne, realistyczne wzorce na noc. Nie ustawiaj „celów”, takich jak „Chcę uprawiać seks z 10 i chcę iść 10 na 10 z grupami, do których zbliżam się i zdobywam 10 numerów telefonów” lub „Mój przyjaciel zaczął to czytać, kiedy to zrobiłem. Zobacz, jak dobry jest co robię. Jeśli nie robię co najmniej tak dobrego jak on, to jestem okropny. ”

Tego rodzaju ustalanie celów naprawdę zadziera w twoim umyśle! Cele są nierealistyczne, nie pozwalasz sobie na wzrost, i bez względu na to, jak wspaniały wynik, nie pozwalasz sobie na budowanie rozmachu z małych (ale ważnych) sukcesów. Co jeśli rozmawiasz z 8, zbliżasz się do 5 na 10 i masz 3 numery telefonów, a jeden z nich to 10? Czy to nie byłaby dobra noc? Nie, jeśli nakładasz absurdalne ograniczenia na sposób mierzenia własnego sukcesu.

Sport przydaje się przy budowaniu pewności

Uprawiałeś kiedyś sport? Gdybyś wygrał 2 w 5 w baseballu z podwójnym i pojedynczym bloopem, aby wygrać mecz, ale uderzyłeś 3 razy, nie byłbyś zła, ponieważ twój przyjaciel poszedł 5 za 5 w tym dniu. Widzisz, jak śmieszne jest takie myślenie? Robiłem to cały czas. Po pierwszej nocy chciałem być tak dobry jak mistrzowie! Gdybym miał świetną noc, to nie wystarczyło! Jak myślisz, jak długo tak przetrwałem, zanim doszło do krachu? Nie długo.

2. UCZ SIĘ W DZIEDZINIE
Wiem, że wszyscy to mówią, ale jest to zdecydowanie największy błąd, jaki popełniają wszyscy, w tym ja. Jeśli myślisz, że będziesz czytać przez 6 miesięcy, kupując każdy produkt, który kiedykolwiek wyprodukowano, a następnie pewnego dnia skompilujesz mistrzowską rutynę, która pozwoli ci wejść do lokalu i zgrzechotać tę fantomową sekwencję, a odzież damska zacznie spadać nie, bardzo się mylicie. Musisz odrobić pracę domową, ale dowiesz się więcej w 1 zestawie w terenie niż w ciągu 60 godzin czytania.

W rzeczywistości czytanie nie ma większego sensu, ani nawet nie pomaga, dopóki nie znajdziesz się w terenie i nie doświadczysz dokładnej sytuacji, o której mówi autor. Przez następne 7 lat mogłeś czytać o tym, jak grać w tenisa, a potem zagrać przeciwko komuś, kto nic nie czytał, ale odbył 30-minutową lekcję, a on najprawdopodobniej mocno cię pokona. Ta sama koncepcja obowiązuje tutaj. Książki, które myślałem, że były bezużyteczne, kiedy zaczynałem, wiele dla mnie teraz znaczą, a książki i linie, które, jak sądziłem, byłyby niesamowite w tej dziedzinie, teraz rozśmieszają mnie z tego, jak są kiepskie.

Tak łatwo jest powiązać facetów w warsztatach na żywo, którzy przeczytali wszystko, ale nie spędzili dużo czasu w terenie. Znają wszystkie teorie, znają na pamięć wszystkie rutyny (zwykle lepiej niż ja) i uwielbiają korygować instruktorów i innych uczniów o tym, co „uważają, że powinieneś zrobić” w danej sytuacji. Potem, kiedy wychodzisz tej nocy, albo wyglądają na nieśmiałych z pistoletu, robią mnóstwo błędów w debiucie, albo myślą, że są o wiele dalej niż w rzeczywistości.

Mogę obserwować faceta rozmawiającego z kobietami i powiedzieć, czy jest on w „przyjacielskiej rozmowie” lub czy robi postępy w kierunku zdobycia kobiety. Ci faceci mają wszystkie porady na świecie i milion opowieści, których nikt nie może potwierdzić. Nie bądź taki! Co za wielka strata czasu i życia. Nawet jeśli nie chwalisz się i nie poprawiasz innych, wciąż umierasz w środku wiedząc, że powinieneś robić więcej. Po co czytać to wszystko, jeśli nie zamierzasz go używać?

Nie próbuję być wredny, staram się coś powiedzieć. Wiem, dlaczego tego nie robią, i to z tych samych powodów, dla których tego nie zrobiłem. Nadal tylko w połowie wierzysz, że to jest prawdziwe lub boisz się, że to nie jest prawdziwe. Ponadto boisz się stawić czoła nieuchronnemu odrzuceniu związanemu z ryzykowaniem swojego ego i wystawieniem go na niebezpieczeństwo, inaczej