Trafiam na nieodpowiednie kobiety

„Trafiam na nieodpowiednie kobiety”

W życiu nigdy!

Trafiasz na idealnie dopasowane do siebie kobiety. A to, że wolałbyś inne, to drugi temat.

Żadna z kobiet, które kiedykolwiek poznałeś, trafiłeś do łóżka lub wszedłeś w związek, nie była przypadkowa ani nieodpowiednia. Każda z nich miała to, czego w danym momencie potrzebowałeś. Każda miała w sobie coś, co Cię kręciło i do czego Cię ciągnęło. Inaczej byś się nimi nie zainteresował i poszedł dalej.

Przy każdej z nich czekała na Ciebie jakaś lekcja i każdą z nich MUSIAŁEŚ poznać. Być może o niektórych wolałbyś zapomnieć i nazywasz to błędem, ale to nie zmienia faktu, że miałeś je poznać.

Co więcej, właśnie te kobiety, o których wolałbyś z jakiegoś powodu zapomnieć, były Twoimi najważniejszymi nauczycielkami. I będą tak długo, dopóki w pełni nie pogodzisz się z tym, co się wydarzyło.

Tak samo nieprawdą jest bardzo częste stwierdzenie: zmarnowałem przez nią X lat swojego życia. Nic nie zmarnowałeś. Po pierwsze dlatego, że życia nie można zmarnować, a po drugie – nikt Cię siłą przy niej nie trzymał, wtedy potrzebowałeś tamtego związku, bo inaczej by go nie było.

Zamiast zrzucać winę na nieodpowiednie kobiety, zastanów się, dlaczego takie przyciągasz? Dlaczego non stop trafiasz na zajęte, z problemami emocjonalnymi, nieuczciwe lub niewierne?

Trafiasz na takie, których aktualnie potrzebujesz, aby się rozwijać. Na inne nie jesteś gotowy oraz ich nie potrzebujesz. Gdy będziesz gotowy na inny typ dziewczyn, nie martw się – na pewno się pojawią.

Samo używanie słowa ‚trafiam’ zakłada jakby ktoś inny decydował o tym, z jakimi kobietami się spotykasz, np. los lub przeznaczenie. W ten sposób umniejszasz siebie i oddajesz odpowiedzialność.

Zamień słowo trafiam na wybieram, a wszystko stanie się jasne. Nikt ich za Ciebie nie wybiera. Każda z nich jest skutkiem Twojego wcześniejszego wyboru.

Gdy już to wiesz, warto zastanowić się, dlaczego podejmujesz takie, a nie inne wybory.

źródło: https://web.facebook.com/OretyOfficial/

Dodaj komentarz

avatar

* Checkbox GDPR is required

*

Zgadzam się

  Subscribe  
Powiadom o