Uwodzenie, a medytacja?

Skąd ten tytuł uwodzenie, a medytacja? Otóż stąd, że z medytacji płynie bardzo dużo korzyści o czym przeczytasz poniżej, a jak to ma się do kobiet i uwodzenia?

Większy spokój i opanowanie stawia Cię bardzo wysoko w oczach kobiet, to jest po prostu atrakcyjne szczególnie w dzisiejszym zestresowanym świecie. Gdy lepiej się czujesz kobieta również się lepiej czuje przy Tobie dzięki temu zyskujesz kolejnego plusa w postaci dostarczenia jej pozytywnej aury, energii. Medytacja obniżając ciśnienie, zmniejszając lęki poprawia również Twoją sprawność seksualną duży plus, szczególnie u mężczyzn z problemami z erekcją. Medytacja zwiększa energię dzięki temu masz więcej siły na wszystko i tym bardziej na podrywanie i flirtowanie. Kontrola myśli jest bardzo przydatna w życiu codziennym jak i uwodzeniu dzięki temu kobieta tak łatwo nie wyprowadzi Cię z równowagi 🙂 Zwiększa koncentrację i uważność dzięki temu będzie zdecydowanie lepszym słuchaczem, a to kobiety bardzo lubią 🙂

 

O korzyściach medytacji można by pisać długo. W dużym skrócie, medytacja:

Łagodzi ból i wzmacnia układ odpornościowy,
Łagodzi stany depresyjne, niepokój, złość i dezorientację,
Zwiększa przepływ krwi i spowalnia tętno,
Dostarcza uczucia spokoju i harmonii,
Pomaga wyleczyć choroby serca,
Pomaga kontrolować myśli,
Zwiększa energię,
Zmniejsza stres.
Potwierdzają to dziesiątki badań naukowych.
Najnowsze badania kliniczne potwierdzają dobroczynny wpływ medytacji na zdrowie. Zaobserwowano, że obniża ciśnienie krwi, zmniejsza tętno i spowalnia metabolizm. Można nią wspomagać leczenie nadciśnienia, arytmii serca i bezsenności, łagodzić migreny, chroniczny ból i depresję. Przede wszystkim jednak medytacja, zmieniając częstotliwość fal mózgowych, wpływa zbawiennie na stan umysłu. Redukuje lęk i zwiększa poziom serotoniny w mózgu. Stan medytacji prowadzi do samoistnego tworzenia się nowych połączeń w mózgu i powoduje zmiany w tych jego obszarach, które odpowiedzialne są za pamięć, empatię i stres. Wykazali to naukowcy, obserwując różnice w budowie mózgu medytujących i tych, którzy nie praktykują medytacji. U pierwszych kora czołowa związana z koncentracją uwagi i integracją emocjonalną jest nieco grubsza. Badania wykazały także wzrost gęstości istoty szarej w hipokampie (ośrodek pamięci i uczenia się) oraz w obszarach odpowiedzialnych za samoświadomość i współczucie.

Kto z was regularnie medytuje lub wykonuje ćwiczenia relaksacyjne?

Dodaj komentarz

avatar

* Checkbox GDPR is required

*

Zgadzam się

  Subscribe  
Powiadom o