Kiedy po raz pierwszy wstąpiłem do społeczności randkowej, byłem podekscytowany, i to nie dlatego, że oszukiwałem siebie, mając nadzieję na znalezienie kilku magicznych linii, które skłoniłyby kobiety do polubienia mnie. Byłem podekscytowany, ponieważ w końcu poczułem, że po raz pierwszy w życiu mam kontrolę nad określeniem jakości (i ilości) kobiet w moim życiu. Do tego momentu czułem, że wszystko zależy od przypadku, Boga lub szczęścia. To nie miało ze mną nic wspólnego.

Jak być bardziej pewnym siebie?

ćwiczenia z obciążeniem

Jedną z rzeczy, która pomogła mi przez całe życie, jest to, że jestem wolny od winy i szybko się uczę i szukam odpowiedzi. Nigdy nie unikałem płacenia ceny za moje najgłębsze pragnienia. Jednak dopóki nie odkryłem społeczności, czułem, że była to jedyna sytuacja w życiu, w której ciężka praca nie pomogła mi zmienić mojego losu. Ważną kwestią jest to, że nigdy nie wchodziłem w sytuację z mentalnością „szybkiej naprawy albo braku”. Ta społeczność wreszcie pokazała mi mapę drogową do sukcesu z kobietami! Nie miało znaczenia, ile pracy lub czasu to zajmie.

W żaden sposób nie porównuję mojej mentalności do cudzej mentalności, aby czuć się lepszym. Naprawdę nie jestem. Powiem jednak, że ten sposób myślenia jest kluczową przeszkodą dla wielu facetów, których widzę na warsztatach na żywo, którzy wściekają się, gdy nie odchodzą do niedzieli jako mistrzowscy artyści.

Pewność siebie jest niezwykle ważna!

Czy mógłbyś powiedzieć Billowi Gatesowi, że nic nie wie o komputerach, gdybyś miał warsztaty na temat tego, jak założyć z nim firmę komputerową i dał ci trzy dni czystego złota, jak odnieść sukces, ale powiedział, że to zajmie ci sześć miesięcy do roku, aby stać się niesamowitym dzięki swoim zasadom?

Nie wściekłbyś się, gdybyś myślał tak jak ja. Będziesz wdzięczny za wspaniałą radę i będziesz zajęty płaceniem ceny za sześć miesięcy. Mam wrażenie, że ci sami faceci, którzy opuszczają sfrustrowani z naszych warsztatów, są tymi samymi facetami, którzy opuszczają każde seminarium sfrustrowani i zirytowani.

Faceci pewni siebie są atrakcyjni

Uważam również, że gdybym mógł spojrzeć na życie tych ludzi, zobaczyłbym, że jest to powracający temat w wielu obszarach. Ci ludzie porzucają wszystko, co zaczynają i nie potrafią z jednej strony wymienić rzeczy, które zabrali od początku do końca.

Jeśli chcesz odnieść sukces w tej grze, musisz przestać obwiniać. Przestańcie obwiniać ludzi wokół was, przestańcie obwiniać swojego szefa, przestańcie obwiniać kobiety z przeszłości i przestańcie winić życie za to, że nie dajecie wam żadnych fajnych przyjaciół, aby byli dla was „skrzydłowymi”. Przestań obwiniać swój napięty harmonogram za to, że nie masz wystarczająco dużo czasu na pracę, trening, ćwiczenia z kobietami, głaskanie psa itp.

Jeśli nie odnosisz oczekiwanego sukcesu z kobietami, szukasz kogoś lub jakiegoś powodu, by obwiniać, czy podwinąć rękawy i zostać lepszym uczniem? Szukasz odpowiedzi lub wymówek?

Spróbuj zapamiętać słynny cytat: „Odpowiedzialność za edukację spoczywa na uczniu, a nie na nauczycielu”.